2016 г. - "Год культуры"

У музеіАНОНСЫ бліжэйшых мерапрыемстваў:

- 02.02.2016 г. - фотавыстаўка члена Беларускага саюза фотамастакоў і народнага фотаклуба "Мінск", аўтара альбомаў мастацкай фатаграфіі Віталя Раковіча (г.Мінск)

А таксама:

Запланавана правесці 8 выставак. Сярод іх:

З 02.02.2016 г. - працуе фотавыстаўка члена Беларускага саюза фотамастакоў і народнага фотаклуба "Мінск", аўтара альбомаў мастацкай фатаграфіі Віталя Раковіча (г.Мінск)

- 12.03.2016 г. - выстаўка з фондаў дзяржаўнага літаратурна-мемарыяльнага музея Якуба Коласа (г.Мінск) - да 110-годдзя пачатку творчай дзейнасці Якуба Коласа

- Сумесная выстаўка з Пасольствам Італьянскай Рэспублікі "Землятрус" раскажа пра гарады, у якіх у свой час быў Адам Міцкевіча, і якія былі разбураны і адноўлены пасля землятрусу 2012 г. (красавік)

- Выстаўка Навагрудскага цэнтра рамёстваў з правядзеннем майстар-класаў (кастрычнік)

- Выстаўкі сяброў народнага фотаклуба "Мінск",

а таксама:

- Разнастайныя мерапрыемствы да Міжнароднага дня музеяў (май)

- Шляхецкі баль у доме Міцкевічаў (верасень)

- удзел у мерапрыемствах з нагоды дзяржаўных святаў

- Іншае.

Анонсы і факты правядзення нашых выставак і мерапрыемстваў чытайце на галоўнай старонцы сайта і ў сацыяльных сетках:

Новости Года культуры на сайте Новогрудского райисполкома >>>

Навіны Года культуры на сайце Міністэрства культуры >>>