Суббота Май 05, 2018

Начало: 18.05.2018 09:00
Окончание: 18.05.2018 23:00

Мерапрыемствы ў Міжнародны дзень музеяў – 18 мая 18.00-23.00

18.00 Прэзентацыя мастацкай выстаўкі Віктара Залаціліна “На зямлі пана Тадэвуша”
18.30 Прэзентацыя аднадзённай выстаўкі “Прыжыццёвыя выданні твораў Адама Міцкевіча ў фондах дома-музея”
18.45 – 21-00 Літаратурна-музычная гасцёўня “Навагрудскі край – мой родны дом”:
- Акцыя “Чытаем Міцкевіча разам”
- “У гасцях у няні Ганны” – выступленне ўдзельнікаў гуртка “З польскай на “ТЫ” Навагрудскага раённага цэнтра творчасці дзяцей
- Творчая вечарына пісьменніка і музыканта Міхаіла Зізюка

Начало: 18.05.2018 16:51