Четверг Апрель 06, 2017

Якія былі грошы ў 19-пач.21 стст. (расійскія, польскія, нямецкія акупацыйныя, савецкія, беларускія - паказаны арыгіналы банкнот), якія былі заработныя платы; што можна было купіць на адзін мільён і за меншую суму ў гэтыя перыяды нашай беларускай гісторыі? Усё гэты зможаце ўбачыць і пачытаць на выстаўцы. ЗАПРАШАЕМ!

Пятница Апрель 07, 2017

Четверг Май 04, 2017
Начало: 04.05.2017 09:00

Начало: 04.05.2017 15:00

Да 20 чэрвеня ў музеі экспануецца выстаўка жывапісных карцін беларускіх мастакоў, на якіх адлюстраваны краявіды Навагрудчыны, а таксама карціны па матывах творчасці Адама Міцкевіча.(З фондаў музея).

Пятница Май 05, 2017

Суббота Май 06, 2017